Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La gura sobei - amintiri, povesti, povestiri


Recommended Posts

  • Răspunsuri 903
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineatza,

 

[cit]  [cit] 
 

dana, felicitari ! E o nota f buna !  [flo2] si poza e tare frumoasa. Artistica.

 

Am admirat si poza laurei de la celalalt subiect. [il]  Succes  copiilor la concurs ! 

———
ciorba de salata verde  [buca] preferata mea. Numai eu si L. mancam, restul trupei , niste fraieri, nu se ating.

 

[flor]

 

La noi s-a schimbat brusc vremea, ieri era un soare stralucitor cu 15 grade. Azi ploua si bate vantul, de stat la povesti la gura sobei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, felicitari lui Alex! Eu inteleg supararea voastra :).

 

Laura, copii mari si frumosi ai! Rares s-a tuns :(.

Da, s-a tuns de ceva timp pt ca il tinea prins in varful capului si i s-a nazarit ca se trage de par si cheleste pe la tample. Ceea ce e o prostie, ca are o chica de par, des si cu firul f gros (si eu si Bia suntem f invidioase pe calitatea parului lui) . A fost tuns si mai scurt, acu iar i-a crescut ciuful si ma enerveaza ca sta cu el valvoi intre ochi. Cica asa e la moda  [batcap] . Se uita f mult la niste anime-uri si sunt personaje acolo care ii plac si pe care le copie la stil de freza si vestimentar. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cica asa e la moda  [batcap] . Se uita f mult la niste anime-uri si sunt personaje acolo care ii plac si pe care le copie la stil de freza si vestimentar. 

[:-)))] 

stai sa vezi cand ajunge la faza vopsit/lasat plete/plus nu ma mai dau cu sampon. Ca se regenereaza parul.   [bib]    [bib]  tot sper sa treaca odata gargaunii.

 

Azi am liber. Am trecut la operatiunea curatenie camera copiii. Nu stiu ce sa fac, ca am descoperit caiete de anul trecut. Le arunc? Le mai pastrez?

Sunt lucruri interesante, dar nu se mai uita in veci pe ele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] 

stai sa vezi cand ajunge la faza vopsit/lasat plete/plus nu ma mai dau cu sampon. Ca se regenereaza parul.   [bib]    [bib]  tot sper sa treaca odata gargaunii.

 

 

A aruncat o vorba ca vrea gauri in urechi. Vopsit inca nu a vrut (i-am facut niste suvite verzi  intr-o vacanta de vara cu un nuantator ce l-a tinut 2 spalari, dar atunci a fost mai mult "hai sa te fac si pe tine, daca tot isi trage sora'ta dungi"), la partea cu spalatul e deosebit de atent. As zice chiar ca e mai spalat si mai meticulos cu igiena lui decat sora'sa . Mi-a cerut sampon special impotriva caderii parului, balsam nush de care ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, felciitari olimpicei. In primul rand e foarte bine ca a participat. Pe aici nu se practica deloc concursuri. Si daca ar fi nu s-ar inghesui ale mele. Deh, alte mentalitati.

 

Ciorba de salata seamana cu ciorba de loboda cu lapte acru pe care o face mama. Eu lesin dupa asa ceva dar cum pe aici nu se gaseste loboda singura mea varianta e cu stir sau cu dovleac.

 

Laura, frumosi pustonii tai si au asa niste priviri. Mai ales Bianca.

 

Judoka, eu mai rup paginile cu desene reusite, sau decupez din caietele vechi sau pozez si imi raman in contul google. Cel mai simplu e sa faci poze.

Oricum, e foarte fain cand dam peste desene vechi. Nu mai zic de povestioare de acum 5-10 ani. Sunt de-a dreptul comori.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...