Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Intrebari frecvente legate de FIV


Recommended Posts

Se poate dar nu inseamna ca e cel mai indicat,poti sa pui intrebari mai multe la "clubul babelor fiv-oase",fetele te vor ajuta cu drag

Salutare fetelor ce spuneti despre fiv de la Mures ca eu am facut unul la Debreten fara rezultat numai cu urmari de 20 kg +

oare au mini fiv acolo si ce reusite au ,daca a incercat cineva va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, fetelor! Trec printr-o perioada foarte grea din viata mea. Am 28 de ani si am probleme cu ovulatia. Ce sfaturi imi dati pentru a face si eu un bebe? Sunt bune tratamentele de fertilitate? Am cautat pareri si m-am consultat cu medicul ginecolog si mi-a dat optiunea fiv. Vreau sa stiu, voi care ati trecut prin aceasta procedura, este riscanta pentru organism? Ce sanse de reusita exista? La gynera citeam ca au o rata peste media europeana si se pare ca sunt cei mai avansati cu tehnologia in acest domeniu, au si embriologi buni, pe dr. Anca Coricovac si dr. Luminita Mirzan. Dar cine a apelat la ei poate sa  confirme ca au avut rezultatul dorit? Multumesc si astept sfaturi din partea voastra! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Madapanait1 bine ai venit!Daca te intereseaza mai multe info despre Gynera uite unde poti gasi  http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/68671-fiv-la-clinica-gynera-din-bucuresti/

    Iar daca vrei sa ceri si alte pareri intri la aspirante http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/152996-aspirante-optimiste-854/

    Succes!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Bună. Sunt noua pe forum. Sunt în a 11 zi de la embriotransfer si am racit,stranut și îmi curge nasul. Sunt asa stresata ca dacă as fi insarcinata sa nu se dezlipească. Sau poate deja ma gândesc eu aiurea... Ieri mi am făcut un test de sarcina și mi a ieșit pozitiv,ce ziceți sa ma bucur sau sa aștept beta hcg?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Eu spun sa te bucuri putin,iar la beta sa te bucuri la maxim.Nu se va dezlipi embrionul daca tusesti sau stranuti,dar acum trebuie sa te menajezi mai mult si sa ai grija ca in tine va creste o noua viata.

   Bine ai venit pe "desprecopii" si te asteptam cu vesti in continuare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...