Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Rochii si detalii de Oscar 2017


redactor

Recommended Posts

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa fiu on-topic, cel mai mult mi-ai placut rochiile purtate de Kirsten Dunst si Brie Larson. Linii frumoase si elegante si etalate cu atitudine. Mi-a mai placut rochia lui Busy Philipps…foarte feminina.

 

Foarte multe tinute au picat in categoria “safe”…palide in ciuda tonelor de margele si paiete.

 

Parca nici gafe nu au fost anul asta…unde, o unde esti, tu, Bjork sau o Demi Moore cu pantaloni de ciclista? 

 

 

 

 

post-128087-0-48390100-1488380404.jpg

post-128087-0-75566000-1488380420_thumb.jpg

post-128087-0-80351100-1488380442_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum am spus, tu compari pesoanele private anonime cu vedetele, care s-au pus cu buna stiinta in the public eye.

 

Daca copilul meu era Macaulay Culkin, nu as putea face mare lucru sa-l apar de rautatile de pe twitter, reviste, instragam samd. Daca e vorba de copilul meu anonim atunci da, ma duc direct la politie, reclam la FB, etc, etc. Sint 2 lucruri complet diferite.

 

 

Pai care  diferenta daca un cleg se ia de copilul tau, sau daca cineva se ia de o vedeta?

Ca nu inteleg?

Atata timp cat copilul tau nu este invizibil, te poti astepta ca cineva sa arunce astfel de apelative si astfel de etichete spre el.

 

 

 

Se stie ca atunci cand simpatizam o persoana nu ii mai vedem defectele, sau acestea devin calitati.

Deci inteleg ca daca nu iti place de Jolie. poti spune ca are buzele prea mari sau ca are genunchii prea ososi :)) dar de aici pana la exprimarile ca cea citata de tine e cale lunga...de la fiziologic la patologicc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mereu ma uimesc de ușurinta cu care ne dezicem de "doctrina feminista". Feminismul este un cuvint murdar pentru multe femei. 

 

 

 

 

tocma' ce vroiam sa intreb colegele de forum .:)))

 

mey, vi s-a urat cu binele de atatea drepturi, ori what? 

 

(luati si gluma si mirearea din intrebare, va rog:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...