Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

valeu ce discutii savante [:)]

 

ma bag ca musca-n lapte sa ii spun Anjei, daca tot ii plac cum is denumite crasmele prin care ma perind eu, ca cea la care merg in seara asta se cheama ... "La Partid".

 

nu, nu e in Bucuresti ... e in Lehliu Gara [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

valeu ce discutii savante [:)]

 

ma bag ca musca-n lapte sa ii spun Anjei, daca tot ii plac cum is denumite crasmele prin care ma perind eu, ca cea la care merg in seara asta se cheama ... "La Partid".

 

nu, nu e in Bucuresti ... e in Lehliu Gara [:-)))]

Intrebarea este: ce partid?  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Miha, nu ma prinsei cum adica lasa iarna sa intre caldura pe la geam.... Ale mele nu cred ca sunt asa

 

Ah, ma refeream ca iarna când bate soarele, in ferestre normale, fără protecție contra soarelui, intra caldura de la soare. Asta îmi place. Dar vara nu, atunci le vreau cu reflex :)). Sa între lumina dar nu caldura de la soare, prin sticla. 

 

Asa sunt geamurile la mașina mea de ex. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, văleu, după 6 ani de la implementare tot faceți fine tuning? Din păcate așa e cu sistemele astea mamut, se mulează foarte puțin pe specificul clientului. Mai degrabă bagă clientul în șablonul lor și gata. Asta s-a întâmplat și la Lidl.

 

Mianna, La partid pare un loc drăguț în mijlocul unui oraș unde n-am oprit niciodată :). Dar poate opresc la un moment dat, că doar drumul București - Constanța îl fac și de două ori pe lună.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, văleu, după 6 ani de la implementare tot faceți fine tuning? Din păcate așa e cu sistemele astea mamut, se mulează foarte puțin pe specificul clientului. Mai degrabă bagă clientul în șablonul lor și gata. Asta s-a întâmplat și la Lidl.

 

 

 

Tot facem fine tuning...nu mai spun ca modulele care au avut "customization" la greu sint un absolut cosmar cind vine vremea sa le upgrade. Nu mai spun ca noi sintem o firma de servicii...nu avem inventar de mentinut...nu producem ciorapi sau nasturi. Este un dezastru. Si colac peste pupaza, firma "parinte" (din Germania...care a avut un degetel apasat pe balanta cind s-a ales SAP) ne-a ars la ultimul audit...ca multe birouri locale nu mai folosesc anumite module din SAP (s-au bagat in Salesforce, samd). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...