Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-2


Recommended Posts

quote:
Originally posted by aidaciolac
Asa fa-i galerie acum ca sa dea inapoi [majoreta] Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Nu da inapoi,ca prea vrea!Noi,ca niste prietene cu plozi,ii spunem la ce ar putea sa se astepte.La mine,nr.2 a fost prost de cuminte.Acum ma enerveaza,cu kk asta de pubertate,da' sper sa-i treaca pe la 30 de ani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Credeti voi ca mai dau inapoi??? Daca nu ma descurc vin la voi in vizita. Daca stau cite o saptamina la fiecare trece perioada de criza. [:D] [alcool] Acum insa liniutele sa iasa. Ce fericite ati fost ... ca v-a luat prin surprindere bebeitzu... A propos, voi at vrut sau ati ramas din greseala? eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina, io am ramas din greseala. M-am straduit asa ca tine vreun an intreg, cu liste de temperaturi, teste, picioare pe tavan, bla bla si nu s-a prins nik. Apoi, intr-o perioada cand exul a fost mai mult plecat, [:D] am ramas. Nici macar nu-mi doream atunci sa raman, ca-mi schimbasem jobul. Da' asa se-ntampla, plozii astia vin cand ti-e lumea mai draga...[:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ina78
Credeti voi ca mai dau inapoi??? Daca nu ma descurc vin la voi in vizita. Daca stau cite o saptamina la fiecare trece perioada de criza. [:D] [alcool] Acum insa liniutele sa iasa. Ce fericite ati fost ... ca v-a luat prin surprindere bebeitzu... A propos, voi at vrut sau ati ramas din greseala? Fericite,pe ma-sa!Cred si io ca m-a luat prin surprindere si inca de 2 ori,ca n-ajungea o data.Nuuuu,n-a fost deloc greu,15 minute,hai 20.La mine liniutile erau rosu aprins,mai sa iasa di kk ala,iar io m-am facut verde. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Ina, io am ramas din greseala. M-am straduit asa ca tine vreun an intreg, cu liste de temperaturi, teste, picioare pe tavan, bla bla si nu s-a prins nik. Apoi, intr-o perioada cand exul a fost mai mult plecat, [:D] am ramas. Nici macar nu-mi doream atunci sa raman, ca-mi schimbasem jobul. Da' asa se-ntampla, plozii astia vin cand ti-e lumea mai draga...[:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004 ...de asta ai ramas,ca era plecat,hi,hi,hi.da' de ce cu picerele in tavan?Yoga,ceva?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wendy, hehe, pai tu n-ai muncit asa obsesiv sa faci un bebe ca sa stii toate teoriile. Io cam da [hot] Cu chicerele pe tavan e una din ele. Adik stai matalutza cu picioarele-n sus toata noaptea, nu care cumva sa curga vreo picaturica de acolo, ca sa fii sigura ca ai oferit toate sansele unei reproduceri de calitate. [:D] Si asistata. [hot] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...