Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-2


Recommended Posts

quote:
Originally posted by wonderful Ca bine zici.Imi pare rau c-am fost sincera si am scris de unde sunt,ca-i in stare sa ma caute cu politia.Ce n-oi fi scris io ca-s din India ca acolo nu vine nici [zz]de bine ce e.Tot patitu-i priceput.O sa fugim unele la altele,sa nu dea de noi.OK?
OK, ok. Da' ramane intre noi. [;)] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Pai Wendy, sforaitul este unul dintre cele mai mari defecte ale unui barbat. [:D] Noroc ca s-au inventat castile si dopurile de urechi, altfel multe vieti nevinovate ar fi fost curmate. Ina, inca o intrebare: acum menstruatia ai avut-o normala? Adica exact la fel in durata si cantitate ca pana acm? Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Deci tot la dopuri ni-i nadejdea.dar un carlig infipt in nas nu merge?De ce sa-mi stric io bunatate de par de 5 cm stand cu rahatu' ala de casca pe cap?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ina78
Nu. Au fost picaturi rozalii - putine tare cantitativ. Adina ce poze ai vazut? Preupun ca albumele nu, ar trebui sa fie private si sa-ti dau eu parola. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Inuta,stiu mai multe de a ta decat de a mea.[:-)))][:-)))][:-)))]Poate-i tavanu' prea jos?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...