Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ina78
Wonderful va gasesc sigur... pui pariu? Aida se pare ca a plecat deja... la somnic sau la alte activitati nocturne. Adina... tu ce mai astepti .. la vraji cu tine. Stiam eu ca poti... eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Pai atunci sa-ti povestesc. 1. Aveam un coleg, se chinuia cu nevasta-sa de shpe ani de zile sa ramana. Cand am ramas eu, era trist. Ca ei nu pot. Am vorbit multe atunci, ca ce, ca cum...la nici cateva luni nevasta-sa era gravida. A nascut un baietel. 2. Nasha-mea. Vroiau demult copii, se apropiau de 40 de ani. Nimic, nimic. Nasu vroia sa infieze. Ea inca nu, cica sa mai astepte. Am ramas eu gravida. Ea s-a bucurat, dar era trista pentru ea. La cateva luni m-a sunat sa-mi zica ca a intarziat vreo 2 zile. In 15 minute eram la ea la birou cu un test de sarcina in dinti, si l-a facut, si uite-asa a facut-o pe fii-sa. 3. O colega. Demult nu puteau. O nascusem deja pe fii-mea, cand mai trecea pe la birou ma intreba de cea mica...povesti vanatoresti. Se pregatea de FIV. Am fost sigura ca-i reuseste. I-a reusit si asa a facut-o pe fii-sa. Concluzia: stai pe langa mine. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca in noaptea asta nu a-ti avut somn si a-ti bantuit mai mult pe aici.Fumei serioase sunteti voi,haaai? Ina m-as bucura tare mult sa ai si tu un bebe acolo in burtica,este tare placut sa te simti gravida.Eu deabea astept sa trec de perioada asta in care nu pot sa raman gravida si dupa aceea sa o comit din nou. Eu nu m-am straduit prea mult sa raman insarcinata,nu mai ramasesem niciodata si imi era putin teama ca nu o sa pot ramane dar daca eram sanatoasa de ce sa nu pot ramane m-am gandit eu.Nu s-a intamplat de la prima tentativa,am stat si eu cu chiserele pe tavan si s-a prins bine. Poate a ascultat Doamne Doamne rugaciunile.[pup] Ma duc sa fac[nani] si eu. Pana la urma eu ce loc ocup in activitatea voastra cu[cor] si cu[ispita]? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetili. Am ajuns la birou. In loc de laborator. Imi planificasem sa ajung la un laborator dimineata insa ... treburi urgente. Asa ca ... poate mai tirzior sau daca nu mai luam un test ptr. miine dimineata. Vad ca stropitoarea rozosina e mai rarutza. Poate se opreste ... [bang] Va pup si va multumesc ca sinteti linga mine. Adina daca e nevoie vin la o cafea nevirtuala... daca tragi picioru`. Iuliana eu am avut nopti pline de incarcare emotionala... dar culmea ca nu sint obosita. Aida da-le incolo de kg... daca sintem sanatoase. Si restul [grup] va pup si ne auzim mai tirziu. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...