Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (200) ... STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

 

Sunt tot acasa, ceva mai bine decat ieri dar inca total nefunctionala.Urasc starile astea de incapacitate, ma scot din minti!!! Control freak ce sunt!

 

N-ai cine sa vina sa iti faca un amestec injectabil? no-spa + scobutil + papaverina? sa stii ca chiar functioneaza, nu te lasa imediat dar nici nu te mai tine 48 de ore....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

'neata,

Si eu sunt obosita.

Am lucrat si dupa programul normal aseara si se vede.

 

Azi am la mine 2 felii mici de pizza conforma si salata verde.

Diseara probabil ciorba de perisoare sau omleta cu ciuperci.

In rest, la gustari: 1 mar, 1 iaurt, 2 buc. cioco neagra etc.

 

Caress, bine ca esti mai bine.

 

Androix, vacanta placuta. Sunt haiosi copiii pe schiuri.

 

Claudia, nu stiu sa tricotez. Dar mama mea stie [:-)))]  si isi rasfata nepotii.

 

Andanii, [flo2] !

 

Va doresc o zi buna si conforma,

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bina de dimineata si de la mine,

 

La noi a nins ieri toata ziua. Cand am ajuns acasa nu am putut sa bag masina in driveway. Asta nu ar fi fost nimic daca as fi putut sa deschid usa. Asa ca lopata a scris pe mine. Am curatat ca pisica, dupa care am sunat barbatul sa-l pregatesc psihic pt ce-l asteapta.Ieri a dus copiii la serviciul lui, ca scolile s-au inchis. Cica au fost extrem de cuminti ...si acum am dubii ca vorbeste despre copiii nostri.

 

Eu azi am legumele din supa amestecate cu maioneza si mustar. Fara cartofi ...cred ca e conform.

 

La pranz ardei umpluti ...din care au mancat si copiii aseara. Nu au lins farfuriile dar au mancat acceptabil.

Quinoa aia nici nu se simte ...si nici taratele.

 

SZ, cum faci frigaruile alea pe aragaz ?

 

Seara mai am briose cu ciuperci si masline ...si poate mai fac o portie in seara asta. Mare minune briosele astea ...

 

Eu nu crosetez ...ma irita, plictiseste la culme. Dar eu nu am rabdare si nici atractie pentru detalii. Am avut niste decoratii de iarna cu multe fire, pe care le-a strans barbatul intr-un an si al doilea an cand sa le desfac, se incurcasera atat de rau incat le-am aruncat la cosh. Sunt sigura ca oricine in locul meu le-ar fi descurcat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor,

 

si eu din umbra... sunt varza.. stau cu sufletul a gura si astept sa ma sune fratele meu sa-mi dea vesti despre matusa, azi a operat-o pe creier, partea dreapta.. nu stim ce va fi...

Nu am pofta de mancare, am un nod in stomac.

 

Meniul de azi:

MD: 2 oua fierte, cascaval(1 felie) 1 iaurt natur 2.8%

G: salata de cruditati+1 lingura seminte canepa+1 lingura seminte dovleac

P ciorba de legume

C va spun maine... nu stiu daca o sa pot manca ceva...

 

Eu nu tricotez/crosetez in schimb am intalnit o persoana care face aceasta operatiune cu multa daruire( contra cost) si-mi face tot ce visez... Copii sunt principalii clienti, insa anul acesta de ziua mea mi-am comandat si eu un pluover...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SZ, cum faci frigaruile alea pe aragaz ?

Tai bucatele pieptul de pui, ardeii, ceapa; am niste betisoare mai scurte de cca 15 cm si imi incap in teflonul mare 7 bucati. Le mai stropesc cu apa, le mai tin sub capac, in fct de situatie le mai dau cu pensula cu ulei.

Arata ca in imagine si s bune rrrrrau-rrrau-rau.

post-12863-0-76908900-1391527041_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Citesc ,dar scriu mai rar. Am 57 kg desi aveam obiectiv 56,9 kg pina la 31 ianuarie si nu l-am realizat.Trist!

Sint cumintica ,maninc conform montignac,dar nu fac sport. Am sarit si calul si am mai mincat aiure vreo 2 mese.Oare de ce-s asa obosita?

Minunatul e in vacanta,n-am plecat nicaieri ,ca la mine-i tare frig si parca nu ma atrage sa plec la munte.

Ieri:

MD-un ou si putin kefir

P-ciorba de perisoare (fara orez),un ardei umplut cu carne de vita ,ceapa si ardei cubulete

G-pomelo

C-cascaval,o cioco sly

G -pomelo

Kefirul e ciudat ! Are o consistenta nenaturala ,asa ca n-o sa mai cumpar

Azi poate mai tai pe ici pe colo.

Pup!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata  [pl]

 

Dulcetica intr-adevar diferenta intre ceea ce ai realizat si targhetul propus e foarte mare ....  [soc]  ... eu iti spun felicitari pentru 57 le care-l ai ... sunt sigura ca arati nu bine , ci foarteeeeee bine  [dra]  ... de ce esti obosita nu stiu , lucezi seara tarziu? nu dormi destul? te stresezi de ceva anume ???? 

 

Cge sa-ti traiasca sotiorul la multi ani  [floare3]

 

Caress cum esti azi ??? 

 

Eu zic ca-s bine [vampa]  .... de cantarit ma voi cantari doar la sfarsitul lunii .... nu ma urc pe cantar pana atunci .... vreau sa vad exact ce se intampla la o luna de cumintenie  [artif]   daca o sa se intample vreo schimbare  [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...