Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (200) ... STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Neata!

 

dulcetica tu sper ca glumesti. Cum sa fii trista ca ai 57 de kg? Ioi, ce figura esti...

marietutza, recuperare usoara matusii si voua multa putere sa aveti grija si de voi si de ea.

Daria, apetisante frigaruile tale! Cred ca fac si eu o incercare desi am plita electrica.

Buflea, la zapada esti? Ai preluat tu lopata de la caress? La noi s-a facut frumos si cred ca trebuie sa mergem mai spre munte cu fetele la zapada ca acusica vine si vacanta aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

Sz, ce reteta ai pentru pogacele?

Ai zice ca a dat marea glaciatiune cu ceata asta!

In ultimile zile am servit un md bogat cu iaurt 0,1%, mix seminţe omega 3, nuci caju, dulceaţa fără zahăr, cioco neagră, delicios dar... nu ajuta la slăbit. Deşi in restul zilei nu prea am mâncat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Fetelor ,eu am 57 kg din decembrie  si n-aveti idee ce bine mi-ar face psihic ,sa vad un 56 kg ,la cintar.

Pt cine nu stie:  am 1,58 m,ca daca aveam 1.75m alta era discutia.

Intre timp m-am intors de la restaurant si desi am mincat conform ,cantitatea mi se pare cam mare.

Azi

MD-omleta cu cirnati

G-2 mere

P-ciorba fasole cu ceapa ,varza calita cu piept de pui

G-pomelo

C-as vrea s-o sar ca ma mustra constiinta ,daca s-o putea(de regula nu merge)

Pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine ... o zi oribila, astept sa treaca

Myha, eu le spun pogacele la saratelele Monti, ca eu le am dat o forma urata [:I]

Azi am mancat mai multe ... sa le iau pe rand

500 ml apa plata cu lamaie

3 muffins cu spanac/ciuperci

3 guri cafea

2 patratele de cioco 85%

2 mere mici

acum mananc pranzul: 3 frigarui

si mai am o portocala pana diseara

e mai mult decat de obicei, dar azi chiar nu rezist fara mancare [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dulcetica si eu tot 1.58 am ... tocmai m-au masurat baietii sambata si n-am mai crescut [ups] [ups] [ups]
offf si stiu psihic ce bine face sa scazi... cum stiu si cat sunt de terminata din cauza faptului ca m-am ingrasat in ultimul an destul de mult ... la inaltimea mea e dezastru [batcap] ... daca ajung la 60 sau la 59.9 o sa fiu in ceruri cu psihicul [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfuuuu, asta e clubul meu. Si eu tot 1.58 .... Cu ingaduinta si tragand de mine spuneam in tinerete ca am 1.60, dar realitatea este ca nu am atins-o niciodata. La nunta, acum o carutza de ani, avea, 48 si mi se parea ca sunt grasaaaaaa ...Inainte de primul copil, aveam 54, inainte de al doilea aveam 59 ...copiii nu am mai produs dar kg da. Normal, am produs si eu ce mi-a fost mai usor ...

 

Ca si voi, daca as vedea un 60 kg as fi in orgasme succesive. Dar cred ca orgasmele nu mai sunt recomandate la varsta mea si de aia nu reusesc sa le ating ...cineva are grija de mine. De fapt incerc sa dau vina pe altcineva ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea ha ha ... si tu ai 1.58 ... waw cate suntem de inaltimea asta  [pk]  [pk]  ... eu in tinerete aveam 1.63, asa-s scrisa si-n acte ... dar cu vremea am descrescut  [ups]

Tu cate kg ai acuma ???? 

Eu am ajuns cel mai jos anul trecut la 62 si in loc sa scad sa-mi ating telul de 59.9 m-am relaxat si am inceput sa urc, sa urc, sa urc pana am ajuns la 72  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  

 

Sz o sa ajungi cu siguranta la 75 daca iti doresti  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2] offff oare nu putem sa-ti spunem altfel ??? mi-e asa greu numele tau  [:-)))]  ... scrie si tu in paranteza un nick mai usor  [i]  pleaseeeeee

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...