Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (200) ... STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Pai ultima data cand m-am cantarit atatea aveam si eu 72. Dupa aia am refuzat s-o mai fac. Cred ca am vreo 75 acum ...daca vad mai mult de 75 imi tai o vena si am nevoie de ele pentru alte depresii ale vietii.

 

cel mai mult am reusit sa scad la 65 cu metoda perfecta "foamea". Acum nu o mai pot aplica, ma iau ametelile, imi vine sa lesin ...nu stiu de cand am devenit asa sclifosita ca nu am fost niciodata printesa. Tot varsta trebuie sa fie ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pentru mine prescurtarea Sz vine de la szeretlek, si imi place si mai mult! [flo2]

 

Eu sunt pe aici, va citesc dar n-am stare sa scriu.Azi am plecat de acasa, dar jumatate de zi doar, nu rezist inca 8 ore.Va pup pe toate! Si BTW, de 4 zile acasa si fara sala, cu prajiturici, saratele, briose etc, ca doar asta am mancat, azi dimineata aveam aproape 60 kg... [batcap] [batcap] [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, zi si tu ca vroiai sa ajungi la o cifra rotunda din 3 numere [;)]

 

Se pare ca si eu in club cu 1.60. Deocamdata. Ma bagati in depresii cu scazutul in inaltime. Eu aveam 1.62 prin tinerete. Aoleu ce mare problema avem. Scadem in inaltime in loc sa scadem in sunci [fri] .

 

Dulcetica, te inteleg insa am uitat cum e sa ma zbat intre 60 si 57. Sunt pe o treapta mai jos deocamdata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele,

 

azi sunt mai relaxata, matusa mea e bine slava Domnului... de acum incepe greul pt recuperare, se pare ca are toate functiile ok insa nu poate misca piciorul drept...

Va multumesc tuturor care ati fost alaturi de mine..

 

Meniul de azi:

MD: 4 feliute wassa cu cascaval, cafea

G:2 portocale

P: ciorba gaturti curcan+legume

G: 2 patratele cioco

C: somn la gratar+ legume sotate

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca ala cu suc de struguri (frantuzesc) e bun si conform.

http://www.stdalfour.fr/confitures.html

 

Eu mi-am luat din State gem indulcit cu indulcitori si nu mi-a placut, avea gust de chimicale. Asa mi s-a parut mie.

Cred ca si gemul cu suc de mere e ok, eu n-am vazut si mancat pana acum.

 

Si eu vorbesc cu voi de la aceeasi inaltime 1,56-1,58kg.

Acum am 60kg, pana la Pasti sa vedem dc ajung la 58kg.

 

Ultima tura in forta de Monti dateaza din 2010 cand am slabit de la 66 la 58kg. In astia 4 ani, m-am mai ales cu 2kg.

 

Azi am la mine o salata de brocoli cam dupa reteta lui Ani si cateva buc. de frigarui de pui.

Otilia, eu frigaruile le fac la cuptor, la 350 grade, vreo 20 min. si apoi vreo 4 min. pe broil. Cred ca am mai scris..

 

Andanii, merci de urari.

 

Mama_lui_Mihai, cum mai esti cu raceala ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...