Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eh, daca nu ma dau in vant dupa 3 Sud Est, deja am uitat ca i-am ascultat si pe ei [:)]

 

cat despre bere, recunosc ca m-am speriat aseara, cand am facut calculul si am realizat cate am baut [:-)))] inca mai sper c-am cheltuit si pe altceva in afara de Texan ribs si gomboti, si nu-mi aduc aminte [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, foarte fain ți-au ieșit gomboții!

 

Rox, am lăsat prăjitura câteva minute în plus în cuptor și s-a cam uscat  [batcap]  [batcap]  Cred că era și focul cam mare, al meu e pe gaz și nu știu cât e 160 de grade. Mă rog, e bună și așa (al meu strâmbă din nas că e prea ciocolatoasă  [:D] ).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La muuuulti ani, Silvia,  fata frumoasa!

Si eu astept rezultatele de la vot....

In rest, weekend linistit...lectii, mancare, curatenie, gradinarit, barca, pian, votat...

Am facut o tarta tatin, a iesit chiar buna.

M-am vopsit cum m-a invatat coafeza, si mi-am inchis iar parul... sunt tare suparata... eram asa frumoasa, acu' iar sunt blond inchis...

Ant, galustele ca galustele, dar pezentarea e nemaipomenita.

Mianna, deci ai dat-o pe Corina Chriac, bere si galuste:))))

Daniela, pai ciocalatoasa tb sa fie, zic eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mianna, deci ai dat-o pe Corina Chriac, bere si galuste:))))

 

da-i cu bere, da-i cu vin! vineri la Lehliu a fost cu vin, ca era si-un somelier parte din program; oricat de mari bautori ne dam, am mai invatat cateva chestii despre vin, si chiar si despre cum se face corect cafeaua [:)]

 

cat despre vopsit, recordul meu a fost sa ma vopsesc de 3 ori in doua zile - candva prin '99, cand nu ma hotarasem ce nuanta de blond vreau; tin minte ca una dintre ele imi displacea atat de mult incat nu suportam sa-mi vad imaginea-n oglinda [:)]  ultima din cele 3 a fost Garnier, si fostul meu prieten, cu care locuiam pe atunci, nu stia exact cum sa interpreteze sunetele pe care le scoteam cat inca mai eram in baie si-mi dadeam jos vopseaua din par - oare nici asta nu-mi place? io de fapt scoteam exclamatii de incantare [:-)))]  si i-am ramas fidela ani de zile, pana am inceput sa ma vopsesc la coafor.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...