Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Seara buna! 

 

Ieri am fost in oraș sa vedem geamuri și uși, apoi am fost cu Silvia la surpriza de ziua ei, am terminat luând cina la un restaurant mișto, la care nu fusesem niciodată și mereu am auzit laude. Acum vor sa vândă proprietarii, deschid alt restaurant cu alt profil. Păcat, restaurantul e chiar special și mâncarea a fost o explozie de gusturi in gura. Excelenta! Am comandat și kimchi și a fost acceptabil de iute, nu ca cel original in Coreea, îl declar delicios :). Am băut bere IPA japoneza, gustoasa și asta. 

 

Azi am fost la vot. Acum fac tortul sărbătoritei și împachetez ultimul cadou pe care îl va primi imediat. La ora 20 se închid sectiild de votare și ne așezăm la tv sa vedem discuțiile și rezultatele preliminare. Suedia e Pt prima data in situația in care cele doua mari alianțe politice sunt extraordinar de aproape încât poate sa conteze chiar și ultimele voturi. Va fi ceva istoric :). 

 

Maine încep munca după aproape 4 săptămâni acasa. Va fi interesant, mai ales ca plec la 12. Sa văd cum voi rezista. Ma simt bine aici acasa, in sfârșit simt ca sunt bine. Și ma uit in spate, la câte simptome au apărut din mai, Iunie și nu am știut nimic. Tot credeam ca e primăvara, sunt obosita, menopauza, tot felul...

Nu m-am mai simțit așa sănătoasă de câteva luni! E ceva extraordinar! Sa vedem cât va tine. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! :)

 

Multumesc de primire, bine suntem!

 

Am fost in focuri la final de august, cand Flavia a inceput liceul (clasa a 7-a, cum ar veni). Am avut un mic moment blue la gandul asta.. nu neaparat de "cand au trecut?" ci asa, ca au trecut :)

 

Felixosul a inceput clasa a doua, toate bune si cu el.

 

Nu stiu daca va mai aduceti aminte de Nixosenie, dar a murit  [:(]. In timp ce inca era, ne-am mai luat un catel, o mandrusca boxer, Juno, care are deja un an. Nestor mai e si el printre noi, la fel de portocaliu :) Si avem si gaini, ca sa nu zicem ca stam la tara degeaba.

 

Si.. cam astea ar fi despre locuitorii casei si curtii, o sa-mi mai amintesc si va mai povestesc.

Cat despre alte noutati, nu-mi amintesc cat a trecut de cand n-am mai intrat, dar vad eu ce si cum dau din casa :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziki, bine-ai revenit, si sper sa ramai [flo2]

 

azi lenevesc - simteam nevoia de o zi fara nicio activitate, ca ultimele week-end-uri mi-au fost ocupate. ieri am fost la Romexpo - e un festival cu mancare de tot felul si cu concerte. ieri a fost seara retro - mi-am retrait tineretile cu jumate din Milli Vanili (adica doar Fab Morvan), cu Kaoma si a lor Lambada, si cu ... Corina Chiriac [:)]  nu ma asteptam sa ma simt atat de bine (fireste, a contat si ca eram cu prieteni dragi)

 

si-am gasit si gombotzi - ca muream de pofta, da' n-aveam niciun chef sa fac

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...