Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Mulțumesc Daniela! I-am făcut azi tort și cadoul l-a primit mai demult. Si-a dorit un laptop nou, așa ca nu am așteptat. Mâine ii vom da un alt cadou, am comandat un lănțișor cu medalion Winston, după o poza de a lui. Din argint toate. E tare drăguț. 

 

I-a plăcut la Spa. Ne-am bălăcit, am mâncat fructe și am bat ceai, am stat la sauna. Puțin, ca mie nu îmi place :). Și am povestit. Ne-am prostit. Sunt așa de rare momentele in trei, nu își mai dorește sa fie cu noi, iar mie mi se pare ca așa de repede a trecut totul...anii adică. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, da, si am baut multa bere si blue margherita unii, am mancat la Big John care nu a vrut sa-mi spuna ce are mare, am dansat, si ne-am dat in calusei si mi-am facut o mana din ceara si ne-a plouat si 3 Sud Est canta "amintirile ma chiunuiesc".

Si cred ca am chiuit putin. Si am mai mancat clatitutze olandeze si clatitoaie si nachos vegetarian.

 

Au fost niste zile tare faine we asta.

Chiar daca azi la pranz am fost la socrela. Si cam obosita is  acuma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Io-te ca nu i-a mai rasturnat dar nici sa-i mancam nu am putut.

 

Da, văd ca au ieșit cu capul in sus. Soțul e in delir de plăcere cu acești gomboti ... v-am spus ca e polonez la origine...iar eu rar fac colțunași/pirogies??? Cred ca ajungem la gazde cu soțul meu satul pina in gat. 

 

Acuma dacă ma pune sa fac mai des?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...